1. pl
  2. en

OTWÓRZ

f.bettertogether@gmail.com

Piotrkowska 46 / 6U

90-265 Łódź, Polska
NIP: 7252313788
KRS:000931466

Statut fundacji:

Kontakt:

Obserwuj nas:

PL

23 września 2022

Wymiany młodzieżowe Erasmus+
Youth Exchanges

Wymiana młodzieżowa w ramach programu Erasmus+ to wspaniała okazja do zdobycia szeregu nowych umiejętności, rozwinięciu obecnych, a przede wszystkim do stworzenia znajomości międzynarodowych. Poprzez integrację uczestnicy mogą stworzyć przyjaźnie na lata, wyzbyć się stereotypów, poznać inne kultury oraz wzmocnić znajomość języka angielskiego i innych.   

Tematy wymian zależne są od tematu projektu. Mogą być organizowane w Polsce, ale także za granicą (cała Europa i nie tylko). Wymiany trwają najczęściej 7 dni i są współfinansowane z funduszu Unii Europejskiej. Uczestnikami mogą być osoby w wieku 18-30 lat + lider bez ograniczenia wieku. Najczęściej w wymianie bierze udział 5-7 państw, po 5-7 osób. 

Zajęcia podczas wymian obejmują warsztaty, ćwiczenia, debaty, gry fabularne, zajęcia sportowe i wiele, wiele innych.

Świadectwem udziału jest Youthpass.

Nasza organizacja stawia na projekty o tematyce szeroko rozumianego samorozwoju. Pierwszym napisanym i zatwierdzonym projektem jest "Zaloguj się do życia | Log in to life", który skupia się na problemach uzależnienia od technologii, social mediów i wpływu na życie codzienne i emocjonalne użytkowników.

Jeśli chcesz zostać uczestnikiem i być częścią naszej organizacji, skontaktuj się z nami! ❤️

WROĆ DO BLOGA